İrtibat Formu

Ne alırsanız alın,

En ucuza nasıl alabilceğinizi biliyor musunuz ?

En ucuz araba almak için yapmanız gereken.

Aynı arabadan almak isteyenlerin bir araya gelip,

Hep beraber aynı satıcıdan,aynı arabayı en ucuza alabilirsiniz.

Almak istediğiniz arabanın aynısından almak isteyenleri www.birliktehareket.com sitesinde bulabilirsiniz.

Ya da www.birliktehareket.com sitesinde talebinizi oluşturarak,

Aynı ürünü almak isteyenlerin bir yere toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Oluşturduğunuz talebe firmalar teklif versinler,

Siz de arabaya en ucuz teklif veren firmadan hep birlikte alım yapın.

Ucuza alın.

more

"Yaldızlı mı desek acaba? Bu ülkede yaşayan İngiliz­ler arasında düzmece bir ahbapçavuşluk var. Birbirimiz­den ölesiye nefret etmemize rağmen birlikte kafayı çek­mek, birlikte bir şeyler atıştırmak ve dostmuş gibi dav­ranmak bir gelenek. Buna birlikte takılmak diyoruz. Po­litik bir gereklilik bu. Makineyi işleten şey içki elbette. Eğer içki olmasaydı bir haftada hepimiz delirip birbiri­mizi öldürürdük. Bu tam senin şu coşkulu makale yazar­larına göre bir konu, Doktor. İmparatorluğun harcı ola­rak içki."

Doktor başını salladı. "Gerçekten Mr. Flory. Sizi bu kadar kötümser yapanın ne olduğunu bilmiyorum. Ger­çekten hiç yakışmıyor!

Sizin gibi değerli yeteneklere ve yüksek bir karaktere sahip bir İngiliz centilmeni ancak liımnah Vatansever'e yaraşacak kışkırtıcı görüşler dile getirsin!"
"Kışkırtıcı mı?" dedi Flory. "Kışkırtıcı olan ben deği­lim ki. Ben Burmakların bizi bu ülkeden atmalarını iste­miyorum. Tanrı korusun! Herkes gibi ben de para kazan­ın.ık İçin buradayım. Benim tek karşı çıktığım şey şu be-
II.


ı . idamın sorumluluğu palavrası. Pukka sahip r . ■ >ı I Uı çok can sıkıcı bir şey. Eğer hepimiz sürekl İmi yalanla yaşamıyor olsaydık şu kulüpteki lan l| ıtullar bile daha eğlenceli olurlardı."

"Ama sevgili dostum, hangi yalanla yaşıyorsu "Zavallı siyah kardeşlerimizi soymak için d Onları kalkındırmak için burada olduğumuz yalan i" H<\ Sanırım bu oldukça doğal bir yalan aslınd bl ı çürütüyor,

Kitap boyunca, Internet Explorer 5 ifadesi Microsoft'un Internet Explorer 5.0'dan 5.5'e kadar olan sürümleri için kullanılmıştır. Bir bilgi Internet Explorer'm belli bir sürümü için geçerli olduğunda ise bu sürüm Internet Ex-plorer 5.01 ya da Internet Explorer 5.5 gibi açıkça belirtilir.
Kitapta belirtilen tüm özellik ve teknikler Internet Explorer 5.5'te çalışmaktadır. Özelliklerden bazıları 5.5 sürümü ile ortaya çıktığından, önceki sürümlerde çalışmamaktadır. Bu özelliklerin, yalnızca Internet Ex-plorer 5.5 ile çalıştığı kitapta belirtilmiştir.